Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAWIADOMIENIE

2017-06-22

W dniu 26 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki Rady Gminy Choczewo.

 

W porządku posiedzenia

 

 1. Otworzenie posiedzenia i przestawienie porządku.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody dokonania zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą Choczewo, a Skarbem Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwa Choczewo.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie na rzecz Gminy Choczewo nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.
 4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XL/260/17 Rady Gminy Choczewo z dnia 24 kwietnia 2017 r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Zachodniej, Widokowej oraz Wschodniej we wsi Sasino w gminie Choczewo.
 5. Zaopiniowanie projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu działki nr 244 we wsi Kopalino w gminie Choczewo.
 6. Zaopiniowanie projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Sasino na południe od ul Polnej w gminie Choczewo,
 7. Zaopiniowanie projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów wsi Kopalino w gminie Choczewo.
 8. Omówienie pism skierowanych do komisji zgodnie z właściwością rzeczową.
 9. Wnioski, zalecenia, uwagi.
 10. Zakończenie posiedzenia.

 

ZAWIADOMIENIE

2017-04-13

W dniu 18 kwietnia 2017 r. o godz. 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki Rady Gminy Choczewo.

 

W porządku posiedzenia

 

 1. Zaopiniowanie projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Na polanie” we wsi Ciekocino w gminie Choczewo.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Zachodniej, Widokowej oraz Wschodniej we wsi Sasino w gminie Choczewo.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Rumiankowej we wsi Lubiatowo w gminie Choczewo.
 4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody dokonania zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą Choczewo, a Skarbem Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwa Choczewo.
 5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody dokonania zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą Choczewo, a osobami fizycznymi.
 6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody dokonania zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą Choczewo, a osobami fizyczną.
 7. Omówienie pism skierowanych do komisji zgodnie z właściwością rzeczową.
 8. Wnioski, zalecenia, uwagi.
 9. Zakończenie posiedzenia.

 

 

Przewodniczący Komisji

/-/ Zbigniew Szafoni

ZAWIADOMIENIE

2017-03-17

W dniu 20 marca 2017 r. o godz. 15.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki Rady Gminy Choczewo.

 

Czytaj więcej o: ZAWIADOMIENIE

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Administrator
Data utworzenia:2015-11-11
Data publikacji:2015-11-11
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1080