Komisja ds. Gospodarczych

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAWIADOMIENIE

2018-12-05

W dniu 11 grudnia 2018 r. o godz. 09.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Gospodarczych.

Porządek posiedzenia

 1. Otwarcie posiedzenia i przestawienie porządku.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Borówkowej we wsi Lubiatowo w gminie Choczewo.
 3. Wnioski, zalecenia, uwagi.
 4. Zakończenie posiedzenia.

 

 

Przewodniczący Komisji

/-/ Marzena Drewa-Kierznikiewicz

 

ZAWIADOMIENIE

2018-08-30

ZAWIADOMIENIE

W dniu 03 września 2018 r. o godz. 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki Rady Gminy Choczewo.

Porządek posiedzenia

 1. Otwarcie posiedzenia i przestawienie porządku.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody dokonania zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą Choczewo a osobą fizyczną.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonej w obrębie Sasino stanowiącej własność Gminy Choczewo.
 4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Zachodniej, Widokowej oraz Wschodniej we wsi Sasino w Gminie Choczewo
 5. Wnioski, zalecenia, uwagi.
 6. Zakończenie posiedzenia.

ZAWIADOMIENIE

2018-07-24

ZAWIADOMIENIE

W dniu 25 lipca 2018 r. o godz. 14.40 w Centrum Informacji Turystycznej w Choczewie odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Turystyki Rady Gminy Choczewo.

Porządek posiedzenia

 1. Otwarcie posiedzenia i przestawienie porządku.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały sprawie wyrażenia zgody na oddanie nieruchomości w dzierżawę oraz na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli.
 4. Wnioski, zalecenia, uwagi.
 5. Zakończenie posiedzenia.

Przewodniczący Komisji

/-/Zbigniew Szafoni

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Administrator
Data utworzenia:2015-11-11
Data publikacji:2015-11-11
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3179