Jesteś tutaj: Start / Raport o stanie Gminy

Raport o stanie Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Raport o stanie Gminy Choczewo za 2018 rok

2019-06-05

Informujemy, iż na najbliższej sesji Rady Gminy Choczewo, która odbędzie się 25 czerwca 2019 r., Wójt Gminy Choczewo, zgodnie z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym, przedstawi Raport o stanie Gminy Choczewo za rok 2018.

Nad przedstawionym raportem, który obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, przeprowadza się debatę, w której głos zabierają radni oraz mieszkańcy gminy.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie winien złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy Choczewo, pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi maksymalnie 15.

Zgodnie z ustawą zgłoszenia składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy.

Przyjmowane będą w Biurze Rady Gminy Choczewo ( pokój nr 3 - obok sali konferencyjno - wystawowej) Urząd Gminy Choczewo ul. Pierwszych Osadników 17; 84-210 Choczewo.

Po zakończeniu debaty nad raportem, Rada Gminy Choczewo przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi wotum zaufania.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:UG
Data utworzenia:2019-06-05
Data publikacji:2019-06-05
Osoba sporządzająca dokument:UG
Osoba wprowadzająca dokument:Maja Lessnau
Liczba odwiedzin:38